Ricite Wizyta w zakładzie klienta z Iranu

2023-06-26

22.06.2023 tradycyjnie Święto Smoczych Łodzi, jednocześnie pierwszy dzień po wystawie PMEC China 2023 w Szanghaju (19.06-21.06).Klient Saeid z Iranu, który odwiedził nasze stoisko pierwszego dnia targów PEMC China 2023 (19 czerwca 2023 r.), potwierdził, że umówił się na wizytę w naszym zakładzie w Huzhou.

 

Samolot Saeida odlatywał o 23:00.Pojechaliśmy więc do hotelu, w którym mieszkał w Szanghaju, i zabraliśmy go około 7:30 rano.Ponieważ był to Festiwal Smoczych Łodzi, byliśmy na wakacjach.W zakładzie nie było pracowników.Nasz szef, pan Zhou Dacai i kierownik, pan Zhou Xinyao, towarzyszyli osobiście Saeidowi.

 

Kiedy Saeid zwiedził naszą linię produkcyjną i zobaczył szczegóły pomp z napędem magnetycznym wyłożonym fluoropolimerem, był bardzo zadowolony z naszego procesu produkcji puszek.Saeid zadawał wiele pytań i bardzo uważnie słuchał naszych odpowiedzi, a także zrobił wiele zdjęć naszej rośliny.Zapytał również o nasz proces testowania pomp, czas realizacji i zapasy.Kiedy wróciliśmy do naszej sali konferencyjnej, wyraził zadowolenie z naszej jakości i chciał zostać wyłącznym dystrybutorem w Iranie.

najnowsze wiadomości o firmie Ricite Wizyta w zakładzie klienta z Iranu  0 

Zrobiliśmy też małą wycieczkę po okolicy, aw drodze powrotnej na międzynarodowe lotnisko Pudong powiedział nam, że chce być naszym długoterminowym współpracownikiem biznesowym.I powiedział nam, że spędził z nami ważny i znaczący dzień.

Ricite (ZheJiang) science and technology Co. Ltd
susanmeng@ricitepump.com
+86-572-2171515
3789, Shushan Road, dystrykt Wuxing, miasto Huzhou, prowincja Zhejiang, Chiny
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
*e-mail
*Wiadomość
Wysłać
Chiny Dobra jakość Pompa z napędem magnetycznym ze stali nierdzewnej Dostawca. Prawa autorskie © 2023-2024 ricitepump.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wyślij wiadomość