Wyślij wiadomość

 

Przemysł chemiczny

 

Pompy z napędem magnetycznym są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym, które mogą być wykorzystywane do transportu różnych cieczy, co może poprawić wydajność produkcji, obniżyć koszty oraz chronić zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

 

Przemysł petrochemiczny

 

Pompy z napędem magnetycznym są szeroko stosowane w przemyśle naftowym.Dzięki zaletom szczelnego, wysoce wydajnego,

i niezawodny, może spełnić wymagania

przemysłu naftowego za wysoką jakość, wysokie bezpieczeństwo i wysoką stabilność, przy jednoczesnej poprawie wydajności i jakości produkcji.

 

Bateria litowa

 

Pompy z napędem magnetycznym są szeroko stosowane w produkcji baterii litowych.Jego szczelny, stabilny przepływ i ciśnienie mogą zapewnić stabilną wydajność baterii litowych.Jednocześnie konstrukcja magnetycznej pompy napędowej jest zwarta, koszt konserwacji jest niski, a także spełnia wymagania wysokiej wydajności i niskich kosztów produkcji baterii litowych.

 

Energia elektryczna

 

Pompy z napędem magnetycznym są szeroko stosowane w systemach wytwarzania energii wiatrowej.Dzięki szczelnemu, wydajnemu przepływowi i ciśnieniu przenoszenia może zapewnić stabilność i niezawodność obiegu oleju hydraulicznego i układów hamulcowych oraz poprawić wydajność i żywotność systemów wytwarzania energii wiatrowej.

 

Przemysł farmaceutyczny

 

Pompy z napędem magnetycznym są szeroko stosowane w przemyśle farmaceutycznym.Dzięki swoim szczelnym, wydajnym i bezdotykowym właściwościom może spełnić wymagania przemysłu farmaceutycznego w zakresie wysokiej jakości, wysokiego bezpieczeństwa i wysokiej stabilności, a jednocześnie poprawić wydajność i jakość produkcji.

 

Przemysł nawozów pestycydowych

 

W dziedzinie agrochemii pompy z napędem magnetycznym są stosowane głównie do transportu pestycydów, nawozów, wody do nawadniania itp. Dzięki zaletom szczelnego, stabilnego przepływu i ciśnienia może zapewnić stabilny transport, poprawić efekt agrochemii produktów i wydajności nawadniania gruntów rolnych.Jednocześnie konstrukcja pompy magnetycznej jest zwarta, koszt konserwacji jest niski, a także spełnia wymagania wysokiej wydajności i niskich kosztów w przemyśle agrochemicznym.

 

Ricite (ZheJiang) science and technology Co. Ltd
susanmeng@ricitepump.com
+86-572-2171515
3789, Shushan Road, dystrykt Wuxing, miasto Huzhou, prowincja Zhejiang, Chiny
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
*e-mail
*Wiadomość
Wysłać
Chiny Dobra jakość Pompa z napędem magnetycznym ze stali nierdzewnej Dostawca. Prawa autorskie © 2023-2024 ricitepump.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.